ROB 2012 selejtezőCs 2012.09.13. 18:43
Eredményekkészítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2007

  Hely Név                      Klub                               Idő 



N14E-1  (38)              1.7 km  15 m   13 ep    

     1 Nagy Viktória            SPA Tabáni Spartacus Sport és    11:03 
     2 Hajnal Dorottya          SPA Tabáni Spartacus Sport és    12:17 
     3 Finta Sára Katalin       MAT Mazsola Tájfutó és Termész   12:53 
     3 Gárdonyi Csilla          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   12:53 
     5 Gillich Bernadett        MSE Megalódusz Sportegylet       13:11 
     6 Vankó Milena             SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:21 
     7 Vékony Vanda             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    13:23 
     8 Szabó Dorina             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:33 
     9 Viniczai Judit           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:41 
    10 Hajdu Frida Sára         TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   13:49 
    11 Simon Cintia             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   14:03 
    12 Horváth Sarolta          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       14:48 
    13 Hajdu Nelli              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:54 
    14 Magyar Kata              DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   15:07 
    15 Szokol Kamilla           SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:16 
    16 Pálfi Fanni              SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:42 
    17 Bartók Annamária         SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:47 
    18 Tóbis Anita              DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   15:53 
    19 Schmidt Hanna            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       16:07 
    20 Maácz Fruzsina           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   16:08 
    21 Tóth Blanka              THS Taszár Honvéd Sportegyesül   16:37 
    22 Király Boróka            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   16:53 
    23 Makovinyi Dorottya       PAK Paksi Sport Egyesület        17:13 
    24 Zempléni Lilla           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S   17:28 
    25 Szilágyi Anna-Lili       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   19:12 
    26 Kucsma Luca Zsuzsanna    ESP Egri Spartacus Tájékozódás   19:19 
    27 Jánoki Georgina          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   19:45 
    28 Müller Eszter            THS Taszár Honvéd Sportegyesül   19:56 
    29 Goldmann Kata            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   20:22 
    30 Czibolya Lili            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    20:56 
    31 Bakos Szabina            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   23:05 
    31 Kovács Flóra             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   23:05 
    33 Mátyus Rebeka            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   23:13 
    34 Ledniczky Virág          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   23:52 
    35 Mucsi Zsófia             TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   25:28 
    36 Borbás Zita              KAL Kalocsai Sport Egyesület     25:40 

       Erőss Kinga Elvira       ESP Egri Spartacus Tájékozódás    hiba 
       Horváth Karina           THS Taszár Honvéd Sportegyesül    hiba 



N14E-2  (35)              1.7 km  15 m   13 ep    

     1 Porgányi Anna            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   11:31 
     2 Pataki Réka Dalida       PVS Pécsi Vasutas Sportkör       12:05 
     3 Sárközy Zsófia           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   12:38 
     4 Szuromi Hanga            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:11 
     5 Tamás Bianka             DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   13:14 
     6 Müller Olga              THS Taszár Honvéd Sportegyesül   13:48 
     7 Vajda Luca               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   14:05 
     8 Mérő Dominika            VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   15:08 
     9 Bertóti Laura            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   15:15 
    10 Orosz Borbála            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:01 
    11 Kovács Gréta             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       16:43 
    12 Kocsispéter Kata         VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   16:49 
    13 Zacher Noémi             SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:55 
    14 Gillich Dóra             TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   16:57 
    15 Kishanti Petra           THS Taszár Honvéd Sportegyesül   17:00 
    16 Kovács Borbála           BBB Balassi Bálint Környezetvé   17:26 
    17 Miskolczi Zsófia         SPA Tabáni Spartacus Sport és    17:44 
    18 Tiszlavicz Veronika      ESP Egri Spartacus Tájékozódás   17:51 
    19 Tősi Virág               ESP Egri Spartacus Tájékozódás   18:48 
    20 Müller Júlia             THS Taszár Honvéd Sportegyesül   19:09 
    21 Hegyi Diána              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    20:18 
    22 Tóth Blanka              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   20:33 
    23 Árki Viktória            PAK Paksi Sport Egyesület        20:42 
    24 Dudás Anna Klaudia       TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   21:47 
    25 Darics Nikolett          SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   22:28 
    26 Dénes Réka               SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:47 
    27 Riesing Hanna            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   24:21 
    28 Tarsoly Panka            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   24:47 
    29 Kovács Eszter            BBB Balassi Bálint Környezetvé   28:36 
    30 Makai Klára              THS Taszár Honvéd Sportegyesül   29:26 
    31 Mach Berta               MAT Mazsola Tájfutó és Termész   35:41 
    32 Losonczi Mária           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   37:19 
    33 Járdi Emese              CSP Csipa Sport és Szabadidő E   37:43 
    34 Gyurcsó Csenge           SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   38:02 

       Zacher Enikő             SPA Tabáni Spartacus Sport és     hiba 



N16E-1  (22)              1.9 km  15 m   13 ep    

     1 Faggyas Réka             TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:26 
     2 Péntek Gréti             BSC Balatonfüredi Sport Club     13:41 
     3 Duró Krisztina           SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   14:10 
     4 Nagy Klára               SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:17 
     5 Kovács Eszter            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   14:19 
     6 Gera Krisztina           SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:05 
     7 Faggyas Petra            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   15:06 
     8 Szuromi Luca             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       15:27 
     9 Völgyesi Melody          SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:20 
    10 Becze Rita               PVS Pécsi Vasutas Sportkör       16:58 
    11 Schwendtner Réka         KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   17:16 
    12 Szentes Dóra             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   17:26 
    13 Fésűs Evelin Anna        SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   18:07 
    14 Vonyó Réka Virág         PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:13 
    15 Boros Kitti              ESP Egri Spartacus Tájékozódás   19:46 
    16 Gubicza Viktória         HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   19:56 
    17 Gillich Viktória         MSE Megalódusz Sportegylet       20:19 
    18 Kálmán Flóra             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   20:46 
    19 Szabó Nóra               SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   25:03 
    20 Hámori Júlia             SPA Tabáni Spartacus Sport és    25:47 
    21 Árki Dóra                PAK Paksi Sport Egyesület        27:23 
    22 Kugyella Noémi           SPA Tabáni Spartacus Sport és    28:03 



N16E-2  (20)              1.9 km  15 m   14 ep    

     1 Weiler Virág             SPA Tabáni Spartacus Sport és    12:52 
     2 Viniczai Csenge          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:22 
     3 Egei Petra               SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:43 
     4 Balázs Otília            SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:50 
     5 Kósa Noémi               BTK Bakonyi Tájfutó Klub         14:50 
     6 Kézdy Borbála            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   15:14 
     7 Kötél Angyalka           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   16:08 
     8 Molnár Viktória          HOD Hód-mentor sport és műpárt   16:11 
     9 Duró Barbara             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:48 
    10 Lénárt Viktória          PAK Paksi Sport Egyesület        17:11 
    11 Zsiros Csenge            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   17:13 
    12 Molnár Krisztina         HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   18:07 
    13 Varga Viktória           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza   18:16 
    14 Kovács Borbála Zsuzsann  PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:27 
    15 Tóth Blanka              MAT Mazsola Tájfutó és Termész   20:47 
    16 Hamburger Ágnes          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       21:10 
    17 Sramkó Réka              SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   23:49 
    18 Bognár Dóra              SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   25:48 
    19 Kiss Beatrix             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   49:17 

       Bálint Klaudia           KTT Káldi Természetjáró és Táj    hiba 



N18E  (21)                2.3 km  20 m   16 ep    

     1 Bartus Petra             ETC Egri Testedző Club           13:58 
     2 Cserkuti Dominika        GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   14:41 
     3 Tóth Enikő               ESP Egri Spartacus Tájékozódás   15:00 
     4 Varsányi Kinga           KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   15:20 
     5 Vincze Rebeka            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   15:22 
     6 Udvari Lilla             ESP Egri Spartacus Tájékozódás   15:51 
     7 Hajdu Dorisz             TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   16:13 
     8 Bán Zsanett              HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   16:16 
     9 Kadocsa Rebeka           MAT Mazsola Tájfutó és Termész   16:17 
    10 Bognár Gabriella         SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   16:19 
    11 Dénes Orsolya            KAL Kalocsai Sport Egyesület     16:21 
    12 Miháczi Diana            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   16:22 
    13 Erős Evelin              ETC Egri Testedző Club           16:55 
    14 Faragó Mária             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   17:00 
    15 Komlósi Kata             ESP Egri Spartacus Tájékozódás   17:04 
    15 Simon Alexandra Natáli   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   17:04 
    17 Varga Viktória           SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   18:41 
    18 Faggyas Eszter           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   18:53 
    19 Síkhegyi Franciska       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   19:15 
    20 Darabos Dorottya         THS Taszár Honvéd Sportegyesül   19:31 
    21 Paróczi Csenge           THS Taszár Honvéd Sportegyesül   21:16 



N20E  (14)                2.6 km  20 m   16 ep    

     1 Rusvai Katalin           FSC Futárok Sport Club           18:20 
     2 Kovács Filoména          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:50 
     3 Szokol Mónika            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   19:57 
     4 Tóth Korinna             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   20:12 
     5 Paskuj Rebeka            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    20:47 
     6 Csíki Katalin Brigitta   KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   21:28 
     7 Károlyi Hanga            SPA Tabáni Spartacus Sport és    22:03 
     8 Ozsvárt Dóra             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:27 
     9 Tóth Krisztina           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   22:36 
    10 Dénes Krisztina          KAL Kalocsai Sport Egyesület     22:41 
    11 Goldmann Dóra            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   23:05 
    12 Domán Fruzsina           THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   28:21 
    13 Ágh Barbara              TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   29:47 
    14 Oszkó Dóra               SPA Tabáni Spartacus Sport és    31:34 



N21E-1  (24)              2.7 km  20 m   17 ep    

     1 Szerencsi Ildikó         SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:21 
     2 Domján Zsuzsanna         PVS Pécsi Vasutas Sportkör       15:55 
     3 Novai Éva                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   16:26 
     4 Hrenkó Ivett             ETC Egri Testedző Club           17:42 
     5 Liskány Diána            STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   17:57 
     6 Scultéty Orsolya         KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   18:29 
     7 Szivák Ildikó            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   18:43 
     8 Füzy Anna                OSC Orvosegyetem Sport Club      19:20 
     9 Máthé Fanni              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   19:36 
    10 Kövér Csilla             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   19:54 
    11 Németh Luca              SPA Tabáni Spartacus Sport és    20:07 
    12 Csőkör Katalin           TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   20:47 
    13 Rusvai Mónika            FSC Futárok Sport Club           21:10 
    14 Oroszné Tóth Zsuzsanna   HAV Havas Szabadidő Klub         21:29 
    15 Czigány Anna             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   22:17 
    16 Győri Judit              SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:29 
    17 Dömötör Andrea           SFC Széchenyi István Egyetem S   22:52 
    18 Dékány Andrea            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       23:00 
    19 Tóth Ágnes               HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   23:49 
    20 Kovács Ágnes             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    25:05 
    21 Török Orsolya            KAL Kalocsai Sport Egyesület     27:18 
    22 Mester Lívia             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    34:36 

       Trócsányi Eszter         DIS DISZ Közéleti, Kulturális     hiba 
       Daragó Zsófia            ETC Egri Testedző Club            hiba 



N21E-2  (23)              2.8 km  20 m   18 ep    

     1 Gustafsson Linnea        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   14:59 
     2 Tóth Réka                SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:44 
     3 Bertóti Regina           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   16:56 
     4 Macinská Jana            ETC Egri Testedző Club           17:23 
     5 Kisháziné Zombory Erika  HOD Hód-mentor sport és műpárt   18:02 
     6 Császár Éva              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   18:04 
     6 Péley Dorottya           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:04 
     8 Zsigmond Vanda           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   19:22 
     9 Sisa Dorottya            JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   19:23 
    10 Bertóti Diana            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   21:26 
    11 Dömötör Csilla           SFC Széchenyi István Egyetem S   21:29 
    12 Kovács Anett             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:03 
    13 McCarthy Bernadett       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   22:34 
    14 Böröcz Ildikó            PAK Paksi Sport Egyesület        23:56 
    15 Császár Barbara          GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   24:07 
    16 Kovács Júlia Virág       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    24:12 
    17 Szabó Veronika           ARA Alba Regia Atlétikai Klub    24:46 
    18 Kormány Anita            SSC Siketek Sport Club           25:58 
    19 Paskuj Sára              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    26:37 
    20 Tóth-Zimonyi Melinda     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       28:19 
    21 Liskány Krisztina        STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   29:55 
    22 Borza Ágnes              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   36:12 

       Fenyvesi Laura           KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp    hiba 



N35A  (17)                2.2 km  15 m   15 ep    

     1 Schmal Kinga             THS Taszár Honvéd Sportegyesül   17:38 
     2 Nagy Krisztina           BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   17:41 
     3 Marosán Ágnes            BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   17:52 
     4 Simon Ágnes              ETC Egri Testedző Club           18:22 
     5 Füzy Judit               OSC Orvosegyetem Sport Club      18:52 
     6 Biró Fruzsina            BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   21:50 
     7 Jakus Edina              TSE Törekvés Sport Egyesület     22:39 
     8 Vékonyné Árva Katalin    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    24:14 
     9 Kovács Bernadett         PVS Pécsi Vasutas Sportkör       24:28 
    10 Lajtai Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   24:32 
    11 Tüskéné Borszéki Erika   SSC Siketek Sport Club           26:16 
    12 Fövenyessy Gabriella     FMT FŐMTERV SK                   26:30 
    13 Szigetfy Ildikó          HER Balatonalmádi Herkules Spo   29:00 
    14 Fábián Beatrix           FMT FŐMTERV SK                   29:52 
    15 Rácz Eszter              POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   31:41 
    16 Dóka Éva                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   32:28 

       Rostás Anikó             KAL Kalocsai Sport Egyesület      hiba 



N40A  (28)                1.9 km  15 m   14 ep    

     1 Wengrin Ágnes            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:12 
     2 Győrffy Gabriella        HSE Hegyisport Szentendre Egye   14:26 
     3 Ebinger Mónika           KFK KFKI Petőfi Sportkör         14:41 
     4 Hajagos Istvánné         TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:58 
     5 Galambos Erika           THS Taszár Honvéd Sportegyesül   15:02 
     6 Cseresnyés Ágnes         TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   15:39 
     7 Németh Zsoltné           VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   16:18 
     8 Skerletz Noémi           SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   16:21 
     9 Gillichné Kalocsai Adrie MSE Megalódusz Sportegylet       16:23 
    10 Skerletz Imola           SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   16:25 
    11 Viniczainé Kovács Ildikó PVS Pécsi Vasutas Sportkör       16:42 
    12 Horváti Réka             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    16:53 
    13 Marosfalvi Mónika        SPA Tabáni Spartacus Sport és    17:34 
    14 Holper Antónia           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   17:49 
    15 Lendvai Katalin          VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   17:56 
    16 Tóthné Pfeiffer Zsuzsann POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   18:16 
    17 Szebeliné Toldi Éva      SSC Siketek Sport Club           18:29 
    18 Takácsné Tömördi Gabriel SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   18:31 
    19 Horváth Klára            VTC Veszprémi Tájfutó Club       18:53 
    20 Palumbi Edit             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    20:08 
    21 Ódor Viktória            FMT FŐMTERV SK                   20:14 
    22 Marics Gáborné Jávorics  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   20:51 
    23 Nagy Ákosné              SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   21:06 
    24 Schőnviszkyné Vasvári Kr RTF Rendőrtiszti Főiskola Diák   21:36 
    25 Schultheisz Edina        KFK KFKI Petőfi Sportkör         22:52 
    26 Federics Éva             TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   23:59 
    27 Tóth Zsuzsanna           MAT Mazsola Tájfutó és Termész   25:30 
    28 Tóth-Buschmann Ilka      TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   25:46 



N45A  (32)                1.5 km  15 m   11 ep    

     1 Juhász Júlia             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   10:47 
     2 Hajas Csilla             BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   11:34 
     2 Turcsánné Cseh Erzsébet  PVS Pécsi Vasutas Sportkör       11:34 
     4 Mátyás Ildikó            PVM Pécsi Vörös Meteor SK        11:42 
     5 Radics Anna              ETC Egri Testedző Club           12:10 
     6 Lovas Ágnes              PVM Pécsi Vörös Meteor SK        12:38 
     7 Barát Imola              THS Taszár Honvéd Sportegyesül   12:44 
     8 Juhászné Bálint Ildikó   HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   13:28 
     9 Síkhegyi Gabriella       BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   13:37 
    10 Rusvainé Barócsi Katalin FSC Futárok Sport Club           13:40 
    11 Tóth Ágnes               MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   13:43 
    12 Tanácsné Vasvári Zsuzsa  RTF Rendőrtiszti Főiskola Diák   13:49 
    13 Kissné Kiss Mária        JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   14:14 
    14 Dalmadi Andrea           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes   14:54 
    15 Várady Szilvia           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   15:15 
    16 Ajkai Adrien             POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   15:18 
    17 Molnár Jeannette         SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:30 
    18 Kaszásné Boa Ágnes       HER Balatonalmádi Herkules Spo   15:34 
    19 Jakubecz Andrea          BBB Balassi Bálint Környezetvé   15:42 
    19 Tóth Marianna            PVM Pécsi Vörös Meteor SK        15:42 
    21 Rácz Sándorné            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:44 
    22 Gyöngyösi Jolán          SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:07 
    23 Lukácsi Ágnes Erika      PVS Pécsi Vasutas Sportkör       16:25 
    24 Oszkóné Simon Ildikó     SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:45 
    25 Ormay Éva                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S   17:46 
    26 Szőcs Anett              HSP Hidegkúti Spartacus Sport    18:05 
    27 Szalai Éva               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       18:49 
    28 Horváth Zoltánné         TSE Törekvés Sport Egyesület     19:20 
    29 Tömördi Ágnes            HSE Hegyisport Szentendre Egye   21:37 
    30 Antal Anikó dr.          MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    22:05 
    31 Szakács Judit            MSE Megalódusz Sportegylet       22:43 

       Csillag Vera             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         hiba 



N50A  (20)                1.3 km  10 m   11 ep    

     1 Kármán Katalin           HSE Hegyisport Szentendre Egye    9:07 
     2 Jenővári Gabriella       HSE Hegyisport Szentendre Egye    9:39 
     3 Szerencsiné Csamangó Jus PUS Pusztamérgesi Sportegyesül   10:10 
     4 Muzsnai Ágota dr.        HSE Hegyisport Szentendre Egye   10:29 
     5 Zarnóczay Klára          HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   10:37 
     6 Ludvig Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   11:14 
     7 Bacsó Piroska            MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   11:26 
     8 Marczis Márta            ETC Egri Testedző Club           12:07 
     9 Ostorics Zsuzsanna       PSE Postás Sport Egyesület       13:26 
    10 Pollmann Teréz dr.       SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:30 
    11 Nagy Zsuzsanna dr.       HER Balatonalmádi Herkules Spo   14:22 
    12 Pápainé Poós Ildikó      ARA Alba Regia Atlétikai Klub    14:56 
    13 Nemesházi Lászlóné       PSE Postás Sport Egyesület       15:09 
    14 Liskányné Jáhor Anikó    STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   15:23 
    15 Hideg Istvánné           HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   16:27 
    16 Sipos Judit              HSE Hegyisport Szentendre Egye   18:39 
    17 Terjékiné Tóth Edit      HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes   18:47 
    18 Dobszayné Czirják Ildikó VTC Veszprémi Tájfutó Club       18:58 
    19 Bérdiné Balázs Katalin   POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   21:00 
    20 Kapitány Attiláné        PVM Pécsi Vörös Meteor SK        28:32 



F14E-1  (27)              2.0 km  15 m   12 ep    

     1 Szuromi Mátyás           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:41 
     2 Ormay Mihály             SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:46 
     3 Turschl Bence            SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:04 
     4 Marosffy Bálint          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   16:41 
     5 Gyólai Péter             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:48 
     6 Weisz Pál                PAK Paksi Sport Egyesület        17:28 
     7 Kosztik Milán            ETC Egri Testedző Club           17:30 
     8 Darabos Dominik          THS Taszár Honvéd Sportegyesül   18:06 
     9 Klein Benjamin           VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   18:07 
    10 Péntek Márton            BSC Balatonfüredi Sport Club     18:21 
    11 Unghváry Gergely         VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko   18:29 
    12 Göbler Balázs Benedek    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   18:30 
    13 Dézsi Tamás              KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   18:34 
    14 Tóth Balázs              MAT Mazsola Tájfutó és Termész   19:12 
    15 Deák Maximilián Bened    SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   19:27 
    16 Kisházi Gábor ifj.       HOD Hód-mentor sport és műpárt   19:37 
    17 Szabó Mihály             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     20:07 
    18 Stork Gábor              SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   21:09 
    19 Bagoly Ferenc András     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza   21:57 
    20 Szinyéri Bence           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   23:59 
    21 Csertán András           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   25:11 
    22 Bognár Zoltán            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   25:53 
    23 Bózsó Bence              ESP Egri Spartacus Tájékozódás   27:11 
    24 Horváth Zsombor          SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   28:55 
    25 Horváth Martin           CSP Csipa Sport és Szabadidő E   31:37 
    26 Árvay Dénes              PVS Pécsi Vasutas Sportkör       48:05 

       Dézsenyi Krisztián       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé    hiba 



F14E-2  (29)              2.0 km  15 m   13 ep    

     1 Egei Patrik              SPA Tabáni Spartacus Sport és    12:05 
     2 Zacher Márton            SPA Tabáni Spartacus Sport és    12:18 
     3 Divin Péter              KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   12:34 
     4 Weiler Vince             SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:03 
     5 Koleszár Csaba           SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:12 
     6 Egei Balázs              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   13:35 
     7 Kovács Barnabás          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:54 
     8 Jónás Ferenc             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:58 
     9 Demeter Ambrus           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   14:06 
    10 Bendicsek Bendegúz       VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko   14:18 
    11 Rétfalvi Kolos           SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   14:36 
    12 Csiszár Barnabás         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   15:40 
    13 Laurinyecz Levente       ESP Egri Spartacus Tájékozódás   15:49 
    14 Kovács László            BBB Balassi Bálint Környezetvé   16:03 
    15 Balla Dominik            ETC Egri Testedző Club           17:02 
    16 Takács Ticián            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   17:42 
    17 Buzás Benedek            SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:31 
    18 Vonyó Péter András       PVS Pécsi Vasutas Sportkör       19:32 
    19 Lillik Jakab             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   20:21 
    20 Horányi Bence            PAK Paksi Sport Egyesület        21:03 
    21 Török Zoltán             VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko   21:42 
    22 Pál Dorián               THS Taszár Honvéd Sportegyesül   22:10 
    23 Eszlári Dávid            VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   22:36 
    24 Pavlovics Balázs         THS Taszár Honvéd Sportegyesül   23:09 
    25 Jámbrik Dominik          CSP Csipa Sport és Szabadidő E   24:17 
    26 Horváth Szabolcs         SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   26:54 
    27 Varga Marcell Máté       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   28:07 

       Jacsev Sámuel            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé    hiba 
       Tajti Sándor             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc    hiba 



F14E-3  (25)              2.0 km  15 m   12 ep    

     1 Rácz Zoltán              SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:06 
     2 Gyenizse-Nagy Balázs     PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:22 
     3 Kálmán Erik              BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   13:30 
     4 Szabó Marcell            DIS DISZ Közéleti, Kulturális    14:54 
     5 Horváth Csongor          MAT Mazsola Tájfutó és Termész   14:55 
     6 Fekete Sámuel            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   15:43 
     7 Balogh Zsombor           THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   16:44 
     8 Magyar Ádám              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     16:49 
     9 Barta Gergely            SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:52 
    10 Leleszi Marcell          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   16:56 
    11 Rumi Zoárd               SPA Tabáni Spartacus Sport és    18:38 
    12 Ortmann András           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:42 
    13 Szuromi Áron             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:47 
    14 Vidor Gergely            SPA Tabáni Spartacus Sport és    18:57 
    15 Halász Gergely Elemér    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   21:13 
    16 Bálint Benedek           VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   21:17 
    17 Mesics Mátyás            SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   21:37 
    18 Pintér Balázs            SPA Tabáni Spartacus Sport és    22:30 
    19 Szalay Levente           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   24:12 
    20 Süli Márk                HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   24:55 
    21 Török Endre              ETC Egri Testedző Club           26:57 
    22 Rein Lehel               VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   27:44 
    23 Krakter Dániel           THS Taszár Honvéd Sportegyesül   27:51 
    24 Lakatos Andor            VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko   29:32 
    25 Járdi Mihály             CSP Csipa Sport és Szabadidő E   32:08 



F16E-1  (26)              2.2 km  15 m   17 ep    

     1 Šmelík Martin            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   12:07 
     2 Hetényi Péter            HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   12:41 
     3 Dalos Máté               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:44 
     3 Fekete Ágoston           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   12:44 
     5 Lakatos Tádé             SPA Tabáni Spartacus Sport és    12:57 
     6 Varga Zsombor            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     12:59 
     6 Tóth Adrián              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:59 
     8 Barti Áron               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   13:04 
     9 Hajdu Erik               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   13:06 
    10 Kiss Kornél              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   13:35 
    11 Kruppai Gábor            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:44 
    12 Bíró Péter               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:50 
    13 Farkasdy András          SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:57 
    14 Paskuj Sámuel            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    15:06 
    15 Peregi Dániel            SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:11 
    16 Kocsner Péter            PAK Paksi Sport Egyesület        15:51 
    17 Kucsma Levente           ESP Egri Spartacus Tájékozódás   15:53 
    18 Kiss Varga Ákos          BTK Bakonyi Tájfutó Klub         15:57 
    19 Balogh Márton            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       15:58 
    20 Mészáros Mátyás          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   15:59 
    21 Balog Dávid              KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   16:37 
    22 Dobos Zoltán             ESP Egri Spartacus Tájékozódás   16:48 
    23 Mohácsy Ádám             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       17:01 
    24 Gyöngyösi Viktor         HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   17:11 
    25 Kintli György            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   21:13 
    26 Papanek András           SPA Tabáni Spartacus Sport és    23:25 



F16E-2  (25)              2.3 km  15 m   17 ep    

     1 Magyar Milán             DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   12:29 
     2 Stork Mihály             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   12:41 
     3 Porgányi Márk            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   12:59 
     4 Lengyel Ádám             SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:18 
     5 Tóth Péter               PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:24 
     6 Szűcs Botond             DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   13:25 
     7 Miavecz Balázs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   13:27 
     8 Bóta András              ESP Egri Spartacus Tájékozódás   13:41 
     9 Nagy Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:06 
    10 Erdős Márton             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   14:10 
    11 Bóta Zsombor             ESP Egri Spartacus Tájékozódás   14:16 
    12 Mérai Viktor Benjamin    ESP Egri Spartacus Tájékozódás   14:25 
    13 Deczky Dániel            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    14:28 
    14 Sima Tamás               PAK Paksi Sport Egyesület        14:34 
    15 Tábori Milán             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   14:43 
    16 Masa Máté                SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   14:57 
    17 Váradi Attila ifj.       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       16:13 
    18 Kenyeres Zoltán          GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   16:50 
    19 Weiler Vilmos            SPA Tabáni Spartacus Sport és    17:37 
    20 Román Bálint             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   17:47 
    21 Trócsányi Péter          DIS DISZ Közéleti, Kulturális    18:08 
    22 Kenyeres Krisztián       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   20:34 
    23 Vitális Csanád Örs       HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   21:14 
    24 Szalay Áron              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   26:18 

       Ferenczi Márk            KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp    Disq 



F18E  (34)                2.7 km  20 m   17 ep    

     1 Kovács Bertalan          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:56 
     2 Tugyi Levente            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   14:03 
     3 Rácz Sándor              SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   14:23 
     4 Fehérvári Dániel         SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   14:37 
     5 Jenes Soma               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   14:40 
     6 Hajdu Szása              SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:02 
     7 Vajda Balázs             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   15:06 
     8 Péntek Mátyás            BSC Balatonfüredi Sport Club     15:22 
     9 Oszkó Attila             SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:25 
    10 Miháczi Ádám             TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   15:39 
    11 Kazal Márton             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       15:47 
    12 Balázs Bulcsú            SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:48 
    13 Dalos Áron               SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:02 
    14 Csöngei Dávid Máté       KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   16:06 
    15 Krokavecz Simon          SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   16:11 
    16 Pokornyik Bence          TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   16:15 
    17 Kirilla Péter            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   16:18 
    18 Mizur Simon              ETC Egri Testedző Club           16:24 
    19 Hajagos Miklós           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   16:53 
    20 Etlinger János           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       17:54 
    21 Nemes Noel               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   17:58 
    22 Horváth Ádám             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   18:13 
    23 Román Dávid Dániel       STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   18:26 
    24 Balogh Bálint            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       19:33 
    25 Fekete Marcell           SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   19:58 
    26 Kovács Domonkos          BBB Balassi Bálint Környezetvé   20:06 
    27 Karácsony Gábor          ETC Egri Testedző Club           20:21 
    28 Szabó Bence              SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   21:43 
    29 Báldi Gergő              SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:07 
    30 Major Norbert            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       22:32 
    31 Hajagos István           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   24:45 
    32 Medgyesi Gergely         PAK Paksi Sport Egyesület        27:40 

       Bakos Bence Gellért      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé    hiba 
       Egri Bálint              SPA Tabáni Spartacus Sport és     hiba 



F20E  (23)                3.1 km  20 m   20 ep    

     1 Liszka Krisztián         SPA Tabáni Spartacus Sport és    15:54 
     2 Bakó Áron                SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:02 
     3 Nagy Attila              PVS Pécsi Vasutas Sportkör       17:41 
     4 Mušinský Tomᚠ          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   18:30 
     5 Jánosy Bence             SPA Tabáni Spartacus Sport és    18:41 
     6 Tölgyesi Tamás           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   18:43 
     7 Györgyi Ábel             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   18:44 
     8 Péley Domokos            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:47 
     9 Pintér Ábel              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       19:01 
    10 Peregi Dávid             SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:06 
    11 Bugár Gergely            SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:24 
    12 Petrócki Ádám            HOD Hód-mentor sport és műpárt   19:41 
    13 Horváth Máté             TSE Törekvés Sport Egyesület     19:59 
    14 Sulyok Ábel              SPA Tabáni Spartacus Sport és    20:39 
    15 Szabó Dániel             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     21:11 
    16 Kopasz Róbert            KAL Kalocsai Sport Egyesület     21:39 
    17 Spicze Máté              DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   24:38 
    18 Horváth Marcell          KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   31:21 
    19 Kovács Sebestyén         BBB Balassi Bálint Környezetvé   32:06 
    20 Szerdahelyi Zalán        SZT Szombathelyi Egyetemi Spor   38:02 

       Schwendtner Bálint       KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp    hiba 
       Hambuch Mátyás           PVS Pécsi Vasutas Sportkör        hiba 
       Szerdahelyi Kristóf      SZT Szombathelyi Egyetemi Spor    Disq 



F21E-1  (35)              3.6 km  20 m   21 ep    

     1 Kerényi Máté             TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   17:45 
     2 McCarthy Ewan            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   17:53 
     3 Szabó András             ETC Egri Testedző Club           18:07 
     4 Nagy Viktor              KAL Kalocsai Sport Egyesület     18:39 
     5 Tóth Ádám                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       18:53 
     6 Szundi Attila            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   18:56 
     6 Vellner Gábor            SPA Tabáni Spartacus Sport és    18:56 
     8 Lévai Ferenc             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   18:59 
     9 Kovács András            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       19:24 
    10 Szép Zoltán              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   19:51 
    11 Halona Gergely           DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   20:24 
    12 Forrai Gábor             HOD Hód-mentor sport és műpárt   20:35 
    13 Gyalog Zoltán            SPA Tabáni Spartacus Sport és    20:39 
    14 Morandini Viktor         SPA Tabáni Spartacus Sport és    20:40 
    15 Sinkó János              SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   21:05 
    16 Rebák Csaba              STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   21:19 
    17 Kiss Gábor               PAK Paksi Sport Egyesület        23:00 
    18 Nyeste Ákos              DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   23:04 
    18 Diószegi Bálint          SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   23:04 
    20 Mizur Peter              ETC Egri Testedző Club           23:12 
    21 Horváth Pál              JSS Községi Sportkör Jánosháza   23:15 
    22 Brian McCarthy           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   23:22 
    23 Berecz Gábor             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes   23:39 
    24 Kurusa Gergely           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    24:04 
    25 Bognár Márk              HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   24:06 
    26 Topán László             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       24:08 
    27 Ababi Balázs             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   24:36 
    28 Kersity András           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       24:48 
    29 Tóth Máté                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       25:41 
    30 Petró Árpád              FSC Futárok Sport Club           25:51 
    31 Urbán Csaba              JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   27:07 
    32 Stark Gergely            MEA Miskolci Egyetemi Atlétika   30:05 
    33 Hideg Nándor             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   30:40 
    34 Vas Gábor                DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   31:52 
    35 Gesztesi Zsolt           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    36:24 



F21E-2  (35)              3.6 km  20 m   22 ep    

     1 Zbranek Roman            XMGN Magnus Orienteering         16:51 
     2 Baumholczer Máté         PVS Pécsi Vasutas Sportkör       17:13 
     3 Zsebeházy István         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   17:18 
     4 Mets Márton              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó S   17:51 
     5 Csúcs András Klaus       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   18:08 
     6 Turcsán Gábor            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:49 
     7 Kovács Róbert            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:54 
     8 Pálinkó Márton           SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   19:40 
     9 Harkányi Zoltán          SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   19:43 
    10 Zai Bálint               SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:48 
    11 Vörös Endre              HOD Hód-mentor sport és műpárt   19:59 
    12 Fehérvári Zsolt          SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   20:07 
    13 Szabó Zsolt              SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   20:12 
    14 Tolnai Márton            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   20:18 
    15 Sümegi János             DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   21:14 
    16 Vajda Balázs             VTC Veszprémi Tájfutó Club       21:17 
    17 Kemenczky Jenő           SPA Tabáni Spartacus Sport és    21:58 
    18 Balogh Péter             FSC Futárok Sport Club           22:06 
    19 Balabás Péter Gergő      DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   22:27 
    20 Forrai Miklós            HOD Hód-mentor sport és műpárt   22:37 
    21 Kovács Boldizsár         KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   22:57 
    22 Kiss Péter               PAK Paksi Sport Egyesület        23:09 
    23 Lawther Anthony          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási   23:15 
    24 Hoitsy Márton            DTC Diósgyőri Tájékozódási Fut   23:46 
    25 Gyurcsik Péter           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    23:57 
    26 Dömötör Gábor            SFC Széchenyi István Egyetem S   24:16 
    27 Dobrossy Ádám            DIS DISZ Közéleti, Kulturális    24:21 
    28 Hende András             JSS Községi Sportkör Jánosháza   24:25 
    29 Kiss Dénes               JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   24:51 
    30 Déry Attila              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   24:52 
    31 Füleki Dániel            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       27:40 
    32 Stark Ferenc             MEA Miskolci Egyetemi Atlétika   28:44 
    33 Havas Péter János        STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   29:06 
    34 Boros András             ETC Egri Testedző Club           31:29 

       Mentler Balázs           MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo    Disq 



F35A  (32)                2.9 km  20 m   20 ep    

     1 Molnár Zoltán            THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   15:26 
     2 Dénes Zoltán             KAL Kalocsai Sport Egyesület     15:38 
     3 Mézes Tibor Sólyom       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   16:00 
     4 Takács Krisztián         BSC Balatonfüredi Sport Club     17:00 
     5 Marosvölgyi Máté         SPA Tabáni Spartacus Sport és    17:01 
     6 Szlávik Zoltán dr.       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   17:02 
     7 Lajszner Attila          ETC Egri Testedző Club           17:28 
     8 Bozsó Norbert            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    17:30 
     9 Kocsik Árpád dr.         HSP Hidegkúti Spartacus Sport    17:31 
    10 Korcsok Pál              TSE Törekvés Sport Egyesület     17:33 
    11 Borbás Nándor            KAL Kalocsai Sport Egyesület     17:41 
    11 Kőszegvári Tibor         KFK KFKI Petőfi Sportkör         17:41 
    13 Hites Viktor             VBT Veszprémi Bridzs és Tájéko   17:44 
    14 Pap Attila               TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   17:51 
    15 Gyurina Szabolcs         PVS Pécsi Vasutas Sportkör       18:35 
    15 Gyimesi Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   18:35 
    17 Vereszki Tibor           THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   18:46 
    18 Kiss György ifj.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       18:49 
    19 Nagy Gábor               KFK KFKI Petőfi Sportkör         19:15 
    20 Tömösközy Tamás          THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   19:53 
    21 Kovács János             KAL Kalocsai Sport Egyesület     20:11 
    22 Révész Gábor             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    20:20 
    23 Finta Zoltán             MAT Mazsola Tájfutó és Termész   20:24 
    24 Egri Botond              KFK KFKI Petőfi Sportkör         20:56 
    25 Szabó András             VTC Veszprémi Tájfutó Club       21:09 
    26 Bálint Bence             VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   21:20 
    27 Babka Miklós             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   22:04 
    28 Nagy Sándor              KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   22:07 
    29 Schell Antal ifj.        PSE Postás Sport Egyesület       23:51 
    30 Cseszka László           SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   23:52 
    31 Kisházi Gábor            HOD Hód-mentor sport és műpárt   27:41 

       Weibl Zoltán             SFC Széchenyi István Egyetem S    hiba 



F40A-1  (23)              2.3 km  15 m   15 ep    

     1 Paróczi Zsolt            THS Taszár Honvéd Sportegyesül   11:49 
     2 Gillich György           TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   13:08 
     3 Baracsi Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   13:10 
     4 Tóth Tamás               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   13:12 
     5 Dezső Sándor             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   13:14 
     6 Bánki Zoltán             KZS Kecskeméti Zöld Sportok Eg   13:23 
     7 Kiácz Bence              HSE Hegyisport Szentendre Egye   14:14 
     8 Kovács Zoltán            BBB Balassi Bálint Környezetvé   14:29 
     9 Mentler Balázs           SFC Széchenyi István Egyetem S   14:33 
    10 Halaj László             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   14:45 
    11 Kovács Péter             BBB Balassi Bálint Környezetvé   14:47 
    12 Nagy Ákos                SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   15:23 
    13 Lénárt István            FSC Futárok Sport Club           15:42 
    14 Rácz Róbert              POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   16:30 
    15 Mucsi Mihály             TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   16:51 
    16 Varsányi Ferenc          MSE Megalódusz Sportegylet       16:52 
    17 Schwendtner Erik         KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   18:07 
    18 Kézdy Pál                KFK KFKI Petőfi Sportkör         18:16 
    19 Molnár Attila            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   19:57 
    20 Tóth László              MAT Mazsola Tájfutó és Termész   20:26 
    21 Kovács Ferenc            THS Taszár Honvéd Sportegyesül   21:21 
    22 Galkó Csaba              SSC Siketek Sport Club           33:58 

       Kucsma István            ESP Egri Spartacus Tájékozódás    hiba 



F40A-2  (24)              2.2 km  15 m   15 ep    

     1 Néda László              HSP Hidegkúti Spartacus Sport    13:30 
     2 Pavlovics György ifj. dr THS Taszár Honvéd Sportegyesül   14:27 
     2 Nagy István              TSE Törekvés Sport Egyesület     14:27 
     4 Szebeli István           SSC Siketek Sport Club           14:53 
     5 Schultheisz György       KFK KFKI Petőfi Sportkör         15:15 
     6 Töreky Ákos              BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   15:22 
     7 Szakál Péter             KAL Kalocsai Sport Egyesület     15:49 
     8 Müller Balázs dr.        THS Taszár Honvéd Sportegyesül   16:11 
     9 Ipsics László            TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   16:33 
    10 Marton János             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    17:07 
    11 Dankó István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   17:17 
    12 Divin György             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   17:48 
    13 Goldmann Róbert          SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   20:20 
    14 Vancsik Nándor           BBB Balassi Bálint Környezetvé   20:24 
    15 Marton Balázs            VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   23:55 
    16 Guttmann Zoltán          XMUL Multinavigator.hu           24:06 
    17 Laurinyecz Csaba         ESP Egri Spartacus Tájékozódás   24:15 
    18 Horányi György           PAK Paksi Sport Egyesület        24:20 
    19 Kalmár János             PSE Postás Sport Egyesület       25:12 
    20 Peics Antal              KFK KFKI Petőfi Sportkör         26:39 
    21 Tarsoly Róbert           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   29:19 
    22 Bózsó Zoltán             ESP Egri Spartacus Tájékozódás   30:23 
    23 Román János              STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   39:09 

       Váradi Attila            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        hiba 



F45A-1  (24)              1.9 km  15 m   13 ep    

     1 Juhász Gábor             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   11:15 
     1 Gillich István           MSE Megalódusz Sportegylet       11:15 
     3 Egei Tamás               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:12 
     4 Rosinger Zsolt           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       12:19 
     5 Miháczi Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:20 
     6 Zoboki Mihály            THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   12:23 
     7 Szencz Attila            SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   12:30 
     8 Gera Tibor               SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   13:04 
     9 Argay Gyula              TSE Törekvés Sport Egyesület     13:14 
    10 Pataki Gábor             PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:48 
    11 Horváth Sándor           MAT Mazsola Tájfutó és Termész   13:59 
    12 Nagy Ferenc              PSE Postás Sport Egyesület       14:13 
    13 Koltai Zoltán            SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:18 
    14 Győri János Attila       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       14:20 
    15 Fehérvári Péter          SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   15:09 
    16 Horváth Pál              SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   15:17 
    17 Mörk Péter               MEA Miskolci Egyetemi Atlétika   15:31 
    18 Zagyi László             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   15:48 
    19 Nagy András              PSE Postás Sport Egyesület       16:09 
    20 Blézer Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódás   16:16 
    21 Németh Zsolt             VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   17:30 
    22 Balogh József            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       18:58 
    23 Balázs Ottó              SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:23 

       Szőke Zoltán             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         hiba 



F45A-2  (22)              1.9 km  15 m   14 ep    

     1 Viniczai Ferenc          PVS Pécsi Vasutas Sportkör       11:41 
     2 Mohácsy Tamás dr.        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       12:09 
     3 Rácz Csaba               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       12:53 
     4 Körmendi Miklós          MSE Megalódusz Sportegylet       12:55 
     5 Kovács Gábor             BBB Balassi Bálint Környezetvé   13:11 
     6 Turcsán János            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       13:39 
     7 Oszkó László             SPA Tabáni Spartacus Sport és    13:51 
     8 Kovács Zoltán            KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   14:07 
     9 Bérczes Miklós           FMT FŐMTERV SK                   14:21 
    10 Dalos Attila             MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   14:44 
    10 Benke Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:44 
    12 Faggyas László           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:52 
    13 Tóth Zsolt               POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   15:34 
    14 Karácsony Péter          HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   15:39 
    15 Kadocsa Gábor            MAT Mazsola Tájfutó és Termész   15:49 
    16 Varsányi Attila          VTC Veszprémi Tájfutó Club       16:05 
    17 Szász Tibor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes   16:11 
    18 Hetényi Ferenc           HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   17:03 
    19 Stork Joachim Gábor      SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   18:08 
    20 Paskuj Mátyás            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    18:40 
    21 Pillmann Gábor           PVM Pécsi Vörös Meteor SK        22:18 
    22 Erdélyi Gyula            SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   26:51 



F50A-1  (27)              1.7 km  15 m   13 ep    

     1 Szőcs László             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    10:40 
     2 Muliter Gábor            HSE Hegyisport Szentendre Egye   10:51 
     3 Trócsányi Zoltán         DIS DISZ Közéleti, Kulturális    10:52 
     4 Garda Árpád              DHS Debreceni Honvéd Sport- és   10:54 
     5 Varga József             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     10:58 
     6 Domán Gábor              THT Tapolcai Honvéd Sport Egye   11:09 
     7 Szlatényi Ferenc         OSC Orvosegyetem Sport Club      11:11 
     8 Gabnai Ernő              DIS DISZ Közéleti, Kulturális    11:34 
     9 Hajagos Henrik           SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   11:57 
    10 Zempléni András dr.      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S   11:58 
    11 Ortmann János            POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   12:02 
    12 Kaszás György            HER Balatonalmádi Herkules Spo   12:06 
    13 Urbán András             BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   12:17 
    14 Kovács József            ETC Egri Testedző Club           12:30 
    15 Nemesházi László         PSE Postás Sport Egyesület       12:44 
    16 Nagy Zsolt               FMT FŐMTERV SK                   12:45 
    17 Hegedüs Béla             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   12:48 
    18 Tölgyesi Tibor           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sza   12:53 
    19 Nagy Sándor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub    13:48 
    20 Fleischer Zoltán         SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:38 
    21 Molnár Zoltán            BBB Balassi Bálint Környezetvé   14:49 
    22 Molnár Gyula             BTK Bakonyi Tájfutó Klub         14:55 
    23 Dömötör Imre             SFC Széchenyi István Egyetem S   15:56 
    24 Milkovics György         CSP Csipa Sport és Szabadidő E   16:06 
    25 Csonka Antal             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó   16:18 
    25 Zakariás János           TSE Törekvés Sport Egyesület     16:18 

       Gadó György              OSC Orvosegyetem Sport Club       hiba 



F50A-2  (25)              1.7 km  15 m   13 ep    

     1 Rusvai László            FSC Futárok Sport Club           10:09 
     2 Jankó Tamás              HSE Hegyisport Szentendre Egye   10:15 
     3 Weiler Zsolt             MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   10:31 
     4 Gyulai Zoltán            MSE Megalódusz Sportegylet       10:54 
     5 Vankó Péter              HSE Hegyisport Szentendre Egye   11:06 
     6 Liskány József           STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   11:25 
     7 Tóth Károly              VTC Veszprémi Tájfutó Club       11:34 
     8 Sramkó Tibor             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   11:38 
     9 Pokornyik Tibor          TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   11:44 
    10 Szerdahelyi Zoltán       SZT Szombathelyi Egyetemi Spor   11:49 
    11 Pápai János              ARA Alba Regia Atlétikai Klub    12:21 
    12 Hrenkó László            ETC Egri Testedző Club           12:35 
    13 Németh Ferenc            PVM Pécsi Vörös Meteor SK        12:53 
    14 Zentai László            HSE Hegyisport Szentendre Egye   12:56 
    15 Sebők Gábor              ESP Egri Spartacus Tájékozódás   13:08 
    16 Mets Miklós              OSC Orvosegyetem Sport Club      13:23 
    17 Hadnagy Árpád            HSP Hidegkúti Spartacus Sport    13:29 
    18 Hajagos István           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   14:39 
    19 Tóth János               POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   14:47 
    20 Peregi Tamás             SPA Tabáni Spartacus Sport és    16:14 
    21 Cenner Tibor dr.         FMT FŐMTERV SK                   17:38 
    22 Dobrossy István dr.      DIS DISZ Közéleti, Kulturális    18:17 
    23 Incze András Péter dr.   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S   18:59 
    24 Vellner Gábor id.        EK Egyesületen kívüli            25:41 

       Hideg István             HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozó    hiba 



F55A-1  (25)              1.6 km  10 m   13 ep    

     1 Kürti István             PVM Pécsi Vörös Meteor SK        10:28 
     2 Balla Sándor             HSE Hegyisport Szentendre Egye   10:40 
     3 Spiegl János             SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   11:05 
     4 Urbán Imre               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   11:13 
     5 Kerényi Dénes            HSE Hegyisport Szentendre Egye   11:30 
     6 Hegedüs Ábel             BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   11:32 
     7 Fey Sándor               HSP Hidegkúti Spartacus Sport    11:46 
     8 Szabó László             DIS DISZ Közéleti, Kulturális    11:59 
     9 Virág Gyula              THS Taszár Honvéd Sportegyesül   12:10 
    10 Ludvig István            MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   12:15 
    11 Győri László             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   12:30 
    12 Kubacsek József          FSC Futárok Sport Club           12:53 
    13 Melkes Antal             SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   13:11 
    14 Honfi Gábor              ETC Egri Testedző Club           13:21 
    15 Nagy Balázs              POE Pécsi Orvos-Egészségügyi S   13:55 
    16 Petró Géza               FSC Futárok Sport Club           14:08 
    17 Pap László               VTC Veszprémi Tájfutó Club       14:43 
    18 Lévai Kálmán             KSE Karcagi Sportegyesület       15:15 
    19 Tertsch Antal            KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   15:31 
    20 Sáfrán Zoltán            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    15:43 
    21 Katulin Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   16:06 
    22 Biró Sándor              KRI Kristály Tájfutó és Termés   16:19 
    23 Imeli János              MSE Megalódusz Sportegylet       18:53 
    24 Vajai István             VTC Veszprémi Tájfutó Club       23:17 

       Mizur Jan                PSE Postás Sport Egyesület        hiba 



F55A-2  (20)              1.6 km  10 m   13 ep    

     1 Dosek Ágoston            OSC Orvosegyetem Sport Club      10:08 
     2 Pelyhe Dénes             SDS Salgótarjáni Dornyay Sport   11:03 
     3 Margittai Endre          SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   11:19 
     4 Plájer Lajos             SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   11:32 
     5 Pap László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   11:36 
     6 Szunyog József dr.       KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   11:42 
     7 Horváth Tivadar          HER Balatonalmádi Herkules Spo   11:48 
     8 Szokol Lajos             SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   12:05 
     9 Kóger Gyula              PVM Pécsi Vörös Meteor SK        12:24 
    10 Erdélyi Tibor            HSE Hegyisport Szentendre Egye   12:36 
    11 Harkányi Csaba           KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   12:53 
    12 Zsilkin Viktor           HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   13:04 
    13 Lenkei Győző             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    14:00 
    14 Kiss Tibor               FSC Futárok Sport Club           14:27 
    15 Csöngei Dezső            VTC Veszprémi Tájfutó Club       15:05 
    16 Ormay György             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista S   15:20 
    17 Kovács Nándor            PVS Pécsi Vasutas Sportkör       15:49 
    18 Somlay Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    16:35 
    19 Olajos Ferenc            PSE Postás Sport Egyesület       17:51 
    20 Tunyogi József           SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   21:02 



F60A  (35)                1.5 km  15 m   11 ep    

     1 Bikki Sándor             VTC Veszprémi Tájfutó Club        9:48 
     2 Kaján László             FMT FŐMTERV SK                    9:53 
     3 Tüskés György            VTC Veszprémi Tájfutó Club       10:57 
     4 Kovács András            HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   11:05 
     5 Hegedűs Zoltán           OSC Orvosegyetem Sport Club      11:11 
     6 Bacsó Attila             HER Balatonalmádi Herkules Spo   11:16 
     7 Bogdanovits András       MSE Megalódusz Sportegylet       11:23 
     8 Kovács Attila            ZSC Zöld Sportok Clubja          11:33 
     9 Fluck István             PVM Pécsi Vörös Meteor SK        11:43 
    10 Molnár Gábor             MAF Műegyetemi Atlétikai és Fo   11:49 
    11 Horváth György           PSE Postás Sport Egyesület       12:11 
    12 Gulyás Gyula             DIS DISZ Közéleti, Kulturális    12:14 
    13 Vincze István            HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü   12:15 
    14 Boros Zoltán             HSE Hegyisport Szentendre Egye   12:47 
    15 Szalóki Rezső            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       12:52 
    16 Blum László id.          SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    13:06 
    17 Korbély Tibor            HER Balatonalmádi Herkules Spo   13:08 
    18 Andrási Lajos            HER Balatonalmádi Herkules Spo   13:16 
    18 Szűcs B. Levente         HSP Hidegkúti Spartacus Sport    13:16 
    20 Kutnyánszky Ernő         THS Taszár Honvéd Sportegyesül   13:35 
    21 Németh Jenő              BTK Bakonyi Tájfutó Klub         13:38 
    22 Vitéz László             HER Balatonalmádi Herkules Spo   13:48 
    23 Kolláth Gábor            SFC Széchenyi István Egyetem S   14:08 
    24 Kéki Miklós              EK Egyesületen kívüli            14:11 
    25 Gyalog László            SPA Tabáni Spartacus Sport és    14:28 
    26 Ládi János               BTK Bakonyi Tájfutó Klub         14:44 
    26 Lajtai Sándor            PVM Pécsi Vörös Meteor SK        14:44 
    28 Gömbös Gyula             SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   14:51 
    29 Zsilinszky Pál           DIS DISZ Közéleti, Kulturális    15:05 
    30 Tóth Sándor              ETC Egri Testedző Club           15:19 
    31 Balázsy László           PVS Pécsi Vasutas Sportkör       15:57 
    32 Lipp József              PVS Pécsi Vasutas Sportkör       17:16 
    33 Scultéty Gábor           BÖF Budai Ősforrás Sport Club    18:58 
    34 Lázár László             PSE Postás Sport Egyesület       22:16 

       Tóth Béla                HBS Honvéd Bottyán Sportegyesü    hiba 



F65A  (24)                1.5 km  15 m   11 ep    

     1 Jelinek István           PSE Postás Sport Egyesület       12:08 
     2 Sindely Pál dr.          SZV Szegedi Vasutas Sport Egye   12:19 
     3 Gombkötő Péter dr.       TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   12:48 
     4 Lénárd Miklós            ETC Egri Testedző Club           12:56 
     5 Horváth Béla             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   13:39 
     6 Nagy Árpád dr.           ETC Egri Testedző Club           14:05 
     7 Hunyadi Károly           PSE Postás Sport Egyesület       14:20 
     8 Rétfalvi Lajos           SMA Soproni Műegyetemi Atlétik   14:55 
     9 Bozán György             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    15:10 
    10 Hargitai István          TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   15:11 
    11 Kéri Gerzson             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   15:28 
    12 Lux Iván                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   15:55 
    13 Komár Béla               HER Balatonalmádi Herkules Spo   16:09 
    14 Wengrin István           VTC Veszprémi Tájfutó Club       16:22 
    15 Vida István              KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   17:07 
    16 Csongrádi Jenő           BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   17:13 
    17 Tóth János               SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   17:33 
    18 Nagy Albert              SPA Tabáni Spartacus Sport és    18:02 
    19 Nagy Gábor               TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   20:11 
    20 Simon Gyula              DIS DISZ Közéleti, Kulturális    22:01 
    21 Síkhegyi Ferenc          BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   23:22 
    22 Bodó László Béla         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    28:43 

       Nagy Lajos               ETC Egri Testedző Club            hiba 
       Szűcs György dr.         PVS Pécsi Vasutas Sportkör        hiba 



Nyílt  (66)               1.7 km  10 m   13 ep    

     1 Horváth Zoltán           THS Taszár Honvéd Sportegyesül   11:50 
     2 Gergely Csaba            KFK KFKI Petőfi Sportkör         13:58 
     3 Bugár József             BÖF Budai Ősforrás Sport Club    15:06 
     4 Biró Alma                KRI Kristály Tájfutó és Termés   15:31 
     5 Maácz Miklós             HSP Hidegkúti Spartacus Sport    15:51 
     6 Biró Virág               KRI Kristály Tájfutó és Termés   16:18 
     7 Kálnási Zsolt            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       16:33 
     8 Hegedüs András           BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   16:34 
     9 Péntek Gábor             BSC Balatonfüredi Sport Club     17:05 
    10 Krasznai Orsolya         SPA Tabáni Spartacus Sport és    17:07 
    11 Szabó Zsuzsanna          KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   17:44 
    12 Schmal Róbert            THS Taszár Honvéd Sportegyesül   18:06 
    13 Biró Aletta              BEA Budapesti Egyetemi Atlétik   18:20 
    14 R. Szabó Zoltán          EK Egyesületen kívüli            18:44 
    15 Horváth Ildikó           SPA Tabáni Spartacus Sport és    19:03 
    16 Péntek Gáborné           BSC Balatonfüredi Sport Club     19:06 
    17 Szakál Brigitta          KAL Kalocsai Sport Egyesület     19:08 
    18 Lévainé Kovács Róza      KSE Karcagi Sportegyesület       19:21 
    18 Rebák Sándor László      STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Meg   19:21 
    20 Niedermayer Benedek      VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   19:42 
    21 Tanács Imola             RTF Rendőrtiszti Főiskola Diák   19:52 
    22 Horváth Zoltánné         THS Taszár Honvéd Sportegyesül   20:54 
    23 Darabos Zoltánné         THS Taszár Honvéd Sportegyesül   21:07 
    24 Kiss-Bander Mariann      EK Egyesületen kívüli            21:10 
    25 Komár Béláné             HER Balatonalmádi Herkules Spo   21:59 
    26 Stark Edina              EK Egyesületen kívüli            22:07 
    27 Papp Viktória            VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   22:22 
    27 Perlaki József           TTE Tipo Tájfutó és Környezetv   22:22 
    29 Balla Katalin            KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   22:28 
    30 Kadocsa Levente          MAT Mazsola Tájfutó és Termész   22:55 
    31 Dézsi László             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   23:08 
    32 Pavlovicsné Tomisa Andre THS Taszár Honvéd Sportegyesül   23:11 
    33 Cseszka Bence            SKS Sárvári Kinizsi Sportegyes   23:27 
    34 Tunyogi Bendegúz         ARA Alba Regia Atlétikai Klub    23:30 
    35 Bujdosó Zoltán           EK Egyesületen kívüli            23:33 
    36 Ágotha Dávid             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   23:40 
    37 Szépfalusi Márta         XNYU Nyugalomkárosítók SC        24:02 
    38 Bardon Martin            JSS Községi Sportkör Jánosháza   24:41 
    39 Kadocsa Benjámin         MAT Mazsola Tájfutó és Termész   24:46 
    40 Angyal Dániel            VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   25:25 
    41 Nagy Ádám                KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sp   25:30 
    42 Ágh Eleonóra dr.         TTT Tatai Tömegsport és Tájfut   25:40 
    43 Ambrusch Ferenc          XNYU Nyugalomkárosítók SC        26:28 
    44 Klein Alex               VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   26:36 
    45 Fischer Mária            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    27:13 
    46 Burger Bíborka           EK Egyesületen kívüli            27:29 
    47 Bálint Anna              VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   27:44 
    48 Bálint Ádám              VHS Veszprémi Honvéd Sportegye   28:31 
    49 Jász Réka                SPA Tabáni Spartacus Sport és    30:53 
    50 Völgyesi Bea             SPA Tabáni Spartacus Sport és    32:07 
    51 Kugyella Bernadett       SPA Tabáni Spartacus Sport és    32:59 
    52 Bödör Gábor              JSS Községi Sportkör Jánosháza   33:47 
    53 Finta András István      MAT Mazsola Tájfutó és Termész   34:42 
    54 Pál Nándorné             THS Taszár Honvéd Sportegyesül   34:44 
    55 Vékony Janka             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    35:35 
    56 Gyalogné Dobróka Anett   SPA Tabáni Spartacus Sport és    36:25 
    57 Orosz Tímea              HAV Havas Szabadidő Klub         36:59 
    58 Balaton Regina Hanna     JSS Községi Sportkör Jánosháza   37:19 
    59 Kasper Dávid             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé   38:42 
    60 Gólya Zsanett            JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc   40:37 
    61 Steiner Gréta            JSS Községi Sportkör Jánosháza   45:28 

       Gond Gergely             EK Egyesületen kívüli             hiba 
       Mörk Márta               EK Egyesületen kívüli             hiba 
       Paráda László            EK Egyesületen kívüli             hiba 
       Orosz Viktória           HAV Havas Szabadidő Klub          hiba 
       Gyimesi Kitti            EK Egyesületen kívüli             Disq